Credit24 Võrkpalli Meistriliiga

Hooajal 2021/2022 osalevad liigas 9 meeskonda – 4 Eestist, 4 Lätist ja 1 Leedust.

23. oktoober 2021 kell 16:00
Gargzdai
Gargzdai Amber-Arlanga
vs
PÄRNU VK
23. oktoober 2021 kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
VK BIOLARS/Jelgava MSG
24. oktoober 2021 kell 16:00
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
PÄRNU VK
27. oktoober 2021 kell 19:00
Pärnu SH
PÄRNU VK
vs
TalTech
30. oktoober 2021 kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
SELVER Tallinn
Credit24 meistriliiga Toetajad

Turniiritabel

Klubi Punktid Mängud Võite Kaotusi
1
Gargzdai Amber-Arlanga
6
2 2 0
2
BIGBANK Tartu
6
2 2 0
3
SK Jēkabpils Lūši
3
1 1 0
4
TalTech
3
2 1 1
5
PÄRNU VK
3
2 1 1
6
SELVER Tallinn
3
2 1 1
7
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
0
1 0 1
8
RTU/Robežsardze/Jūrmala
0
3 0 3
9
VK BIOLARS/Jelgava MSG
0
1 0 1
Rohkem statistikat

Järgmised mängud

Gargzdai Amber-Arlanga
vs
PÄRNU VK
23. oktoober 2021
kell 16:00
Gargzdai
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
VK BIOLARS/Jelgava MSG
23. oktoober 2021
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
PÄRNU VK
24. oktoober 2021
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
PÄRNU VK
vs
TalTech
27. oktoober 2021
kell 19:00
Pärnu SH
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
SELVER Tallinn
30. oktoober 2021
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
SK Jēkabpils Lūši
vs
Gargzdai Amber-Arlanga
30. oktoober 2021
kell 18:00
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
BIGBANK Tartu
30. oktoober 2021
kell 18:00
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
SELVER Tallinn
31. oktoober 2021
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
BIGBANK Tartu
31. oktoober 2021
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
vs
Gargzdai Amber-Arlanga
31. oktoober 2021
kell 18:00
Daugavpils OC
PÄRNU VK
vs
BIGBANK Tartu
05. november 2021
kell 19:00
Pärnu SH
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
06. november 2021
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
SK Jēkabpils Lūši
06. november 2021
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
TalTech
vs
SELVER Tallinn
06. november 2021
kell 17:00
TalTech SH
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
SK Jēkabpils Lūši
07. november 2021
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze/Jūrmala
vs
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
07. november 2021
kell 17:00
Jurmalas State gymnasium sport hall
BIGBANK Tartu
vs
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
13. november 2021
kell 16:00
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
vs
SK Jēkabpils Lūši
13. november 2021
kell 18:00
Sõle Spordikeskus
Gargzdai Amber-Arlanga
vs
TalTech
13. november 2021
kell 19:30
Gargzdai
BIGBANK Tartu
vs
SK Jēkabpils Lūši
14. november 2021
kell 16:00
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava MSG
vs
TalTech
14. november 2021
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
SELVER Tallinn
vs
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
14. november 2021
kell 18:00
Sõle Spordikeskus
SK Jēkabpils Lūši
vs
TalTech
19. november 2021
kell 19:00
Jēkabpils Sporta nams
Gargzdai Amber-Arlanga
vs
SELVER Tallinn
20. november 2021
kell 16:00
Gargzdai
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
vs
TalTech
20. november 2021
kell 18:00
Daugavpils OC
Gargzdai Amber-Arlanga
vs
BIGBANK Tartu
27. november 2021
kell 16:00
Gargzdai
SK Jēkabpils Lūši
vs
RTU/Robežsardze/Jūrmala
04. detsember 2021
kell 18:00
Jēkabpils Sporta nams
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
vs
VK BIOLARS/Jelgava MSG
04. detsember 2021
kell 18:00
Daugavpils OC
TalTech
vs
Gargzdai Amber-Arlanga
04. detsember 2021
kell 20:00
TalTech SH
SK Jēkabpils Lūši
vs
VK BIOLARS/Jelgava MSG
05. detsember 2021
kell 16:00
Jēkabpils Sporta nams
PÄRNU VK
vs
Gargzdai Amber-Arlanga
05. detsember 2021
kell 17:00
Pärnu SH
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
vs
RTU/Robežsardze/Jūrmala
05. detsember 2021
kell 18:00
Daugavpils OC
SK Jēkabpils Lūši
vs
PÄRNU VK
11. detsember 2021
kell 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SELVER Tallinn
vs
BIGBANK Tartu
12. detsember 2021
kell 17:00
Sõle Spordikeskus
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
vs
PÄRNU VK
12. detsember 2021
kell 18:00
Daugavpils OC
SELVER Tallinn
vs
TalTech
19. detsember 2021
kell 17:00
Sõle Spordikeskus

Viimaste mängude tulemused

BIGBANK Tartu
31
TalTech
17.10.21
Tartu Ülikooli SH
Gargzdai Amber-Arlanga
30
VK BIOLARS/Jelgava MSG
17.10.21
Gargzdai
Gargzdai Amber-Arlanga
31
RTU/Robežsardze/Jūrmala
16.10.21
Gargzdai
SELVER Tallinn
31
PÄRNU VK
16.10.21
Sõle Spordikeskus
SK Jēkabpils Lūši
31
Daugavpils Universitāte/Ezerzeme
16.10.21
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze/Jūrmala
03
TalTech
10.10.21
Jurmalas State gymnasium sport hall
RTU/Robežsardze/Jūrmala
03
PÄRNU VK
09.10.21
Jurmalas State gymnasium sport hall
BIGBANK Tartu
31
SELVER Tallinn
03.10.21
Tartu Ülikooli SH
Vaata kõiki tulemusi