Credit24 Võrkpalli Meistriliiga

Kokku osaleb Credit24 Meistriliigas 2018/2019 hooajal 11 klubi, kellest kuus on Eestist ja viis Lätist.

SELVER Tallinn
0
vs
0
SAAREMAA VK
Audentese SH
23. jaanuar 2019 kell 19:00
26. jaanuar 2019 kell 16:00
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava
vs
PÄRNU VK
26. jaanuar 2019 kell 18:00
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
vs
TalTech
26. jaanuar 2019 kell 18:00
Daugavpils OC
Daugavpils Universitāte
vs
BIGBANK Tartu
26. jaanuar 2019 kell 19:00
VAMOIC SH
RTU/Robežsardze
vs
OC Limbaži/MSĢ
Credit24 meistriliiga Toetajad

Turniiritabel

Klubi Punktid Mäng Võit Kaotus
1
BIGBANK Tartu
36
14 12 2
2
RTU/Robežsardze
36
15 12 3
3
SAAREMAA VK
33
15 11 4
4
PÄRNU VK
30
15 10 5
5
SELVER Tallinn
28
16 9 7
6
RAKVERE VK
25
16 9 7
7
SK Jēkabpils Lūši
25
16 9 7
8
Daugavpils Universitāte
13
16 5 11
9
TalTech
13
15 4 11
10
OC Limbaži/MSĢ
10
15 3 12
11
VK BIOLARS/Jelgava
3
15 0 15
Rohkem statistikat

Järgmised mängud

SELVER Tallinn
vs
SAAREMAA VK
23. jaanuar 2019
kell 19:00
Audentese SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
PÄRNU VK
26. jaanuar 2019
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
SK Jēkabpils Lūši
vs
TalTech
26. jaanuar 2019
kell 18:00
Jēkabpils Sporta nams
Daugavpils Universitāte
vs
BIGBANK Tartu
26. jaanuar 2019
kell 18:00
Daugavpils OC
RTU/Robežsardze
vs
OC Limbaži/MSĢ
26. jaanuar 2019
kell 19:00
VAMOIC SH
RTU/Robežsardze
vs
PÄRNU VK
27. jaanuar 2019
kell 14:00
VAMOIC SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
OC Limbaži/MSĢ
27. jaanuar 2019
kell 16:00
Zemgale Olympic Center
SK Jēkabpils Lūši
vs
BIGBANK Tartu
27. jaanuar 2019
kell 16:00
Jēkabpils Sporta nams
SAAREMAA VK
vs
RAKVERE VK
27. jaanuar 2019
kell 17:00
Orissaare SH
Daugavpils Universitāte
vs
TalTech
27. jaanuar 2019
kell 17:00
Daugavpils OC
RAKVERE VK
vs
OC Limbaži/MSĢ
30. jaanuar 2019
kell 19:00
Rakvere SH
TalTech
vs
RTU/Robežsardze
02. veebruar 2019
kell 16:00
TalTech SH
SAAREMAA VK
vs
Daugavpils Universitāte
02. veebruar 2019
kell 17:00
Kuressaare SH
BIGBANK Tartu
vs
VK BIOLARS/Jelgava
02. veebruar 2019
kell 19:00
Võru SH
SAAREMAA VK
vs
SK Jēkabpils Lūši
03. veebruar 2019
kell 16:00
Kuressaare SH
BIGBANK Tartu
vs
RTU/Robežsardze
03. veebruar 2019
kell 17:00
Võru SH
SELVER Tallinn
vs
OC Limbaži/MSĢ
03. veebruar 2019
kell 17:00
Audentese SH
TalTech
vs
VK BIOLARS/Jelgava
03. veebruar 2019
kell 19:00
TalTech SH
PÄRNU VK
vs
RAKVERE VK
05. veebruar 2019
kell 19:00
Pärnu SH
SAAREMAA VK
vs
BIGBANK Tartu
07. veebruar 2019
kell 19:00
Kuressaare SH
PÄRNU VK
vs
SELVER Tallinn
15. veebruar 2019
kell 19:00
Pärnu SH
RAKVERE VK
vs
SELVER Tallinn
16. veebruar 2019
kell 16:00
Rakvere SH
Daugavpils Universitāte
vs
SK Jēkabpils Lūši
16. veebruar 2019
kell 18:00
Daugavpils OC
OC Limbaži/MSĢ
vs
PÄRNU VK
16. veebruar 2019
kell 18:00
Limbaži 3.Sec.school SH
TalTech
vs
BIGBANK Tartu
16. veebruar 2019
kell 18:00
TalTech SH
VK BIOLARS/Jelgava
vs
RTU/Robežsardze
17. veebruar 2019
kell 16:00
Zemgale Olympic Center

Viimaste mängude tulemused

PÄRNU VK
31
SK Jēkabpils Lūši
20.01.19
Pärnu SH
OC Limbaži/MSĢ
30
Daugavpils Universitāte
20.01.19
Limbaži 3.Sec.school SH
VK BIOLARS/Jelgava
13
RAKVERE VK
20.01.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
31
SELVER Tallinn
20.01.19
VAMOIC SH
RTU/Robežsardze
30
RAKVERE VK
19.01.19
VAMOIC SH
OC Limbaži/MSĢ
13
SK Jēkabpils Lūši
19.01.19
Limbaži 3.Sec.school SH
PÄRNU VK
30
Daugavpils Universitāte
19.01.19
Pärnu SH
VK BIOLARS/Jelgava
23
SELVER Tallinn
19.01.19
Zemgale Olympic Center
TalTech
23
SAAREMAA VK
17.01.19
TalTech SH
SELVER Tallinn
23
SK Jēkabpils Lūši
13.01.19
Audentese SH
PÄRNU VK
31
BIGBANK Tartu
13.01.19
Pärnu SH
RAKVERE VK
30
Daugavpils Universitāte
13.01.19
Rakvere SH
Vaata kõiki tulemusi