Tulemused

Hooaeg 2019/2020

Mängud Geimid Punktid
Klubi Punktid Mängitud Võite Kaotusi Võite Kaotusi Võite Kaotusi Geimide suhe Punktide suhe
1
SAAREMAA VK
42
17 15 2 48 16 1498 1220 3.00 1.228
2
BIGBANK Tartu
40
17 14 3 45 19 1461 1288 2.37 1.134
3
SELVER Tallinn
37
18 12 6 45 30 1683 1585 1.50 1.062
4
SK Jēkabpils Lūši
35
18 11 7 44 32 1676 1639 1.38 1.023
5
PÄRNU VK
26
18 9 9 34 36 1519 1560 0.94 0.974
6
RTU/Robežsardze
16
16 5 11 26 38 1396 1472 0.68 0.948
7
TalTech
15
16 5 11 24 38 1326 1432 0.63 0.926
8
VK BIOLARS/Jelgava
14
16 4 12 23 41 1294 1444 0.56 0.896
9
OC Limbaži/MSĢ
6
18 2 16 13 52 1303 1516 0.25 0.859

Toimunud mängude tulemused

SAAREMAA VK
30
BIGBANK Tartu
19.01.20
Kuressaare SH
PÄRNU VK
32
SK Jēkabpils Lūši
19.01.20
Pärnu SH
SELVER Tallinn
31
SK Jēkabpils Lūši
18.01.20
Audentese SH
PÄRNU VK
30
OC Limbaži/MSĢ
16.01.20
Pärnu SH
TalTech
03
SAAREMAA VK
15.01.20
TalTech SH
SELVER Tallinn
30
OC Limbaži/MSĢ
15.01.20
Audentese SH
RTU/Robežsardze
03
SAAREMAA VK
12.01.20
Riga VS SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SAAREMAA VK
11.01.20
Zemgale Olympic Center
TalTech
30
OC Limbaži/MSĢ
10.01.20
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
OC Limbaži/MSĢ
09.01.20
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
31
SAAREMAA VK
08.01.20
Audentese SH
OC Limbaži/MSĢ
32
VK BIOLARS/Jelgava
05.01.20
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
32
RTU/Robežsardze
05.01.20
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze
32
OC Limbaži/MSĢ
04.01.20
Lejaskurzeme SC
SK Jēkabpils Lūši
31
VK BIOLARS/Jelgava
04.01.20
Jēkabpils Sporta nams
PÄRNU VK
03
BIGBANK Tartu
04.01.20
Pärnu SH
TalTech
03
SELVER Tallinn
04.01.20
TalTech SH
PÄRNU VK
31
TalTech
03.01.20
Pärnu SH
SELVER Tallinn
31
PÄRNU VK
22.12.19
Audentese SH
TalTech
13
SK Jēkabpils Lūši
15.12.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
SK Jēkabpils Lūši
14.12.19
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
23
BIGBANK Tartu
13.12.19
Audentese SH
VK BIOLARS/Jelgava
32
SELVER Tallinn
08.12.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
31
PÄRNU VK
08.12.19
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
03
PÄRNU VK
07.12.19
Jelgava Sport hall
RTU/Robežsardze
13
SELVER Tallinn
07.12.19
Rīga 49 School SC
SAAREMAA VK
32
SK Jēkabpils Lūši
07.12.19
Kuressaare SH
SAAREMAA VK
30
OC Limbaži/MSĢ
04.12.19
Kuressaare SH
TalTech
13
BIGBANK Tartu
04.12.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
31
RTU/Robežsardze
01.12.19
Tartu Ülikooli SH
SAAREMAA VK
30
PÄRNU VK
01.12.19
Kuressaare SH
TalTech
03
VK BIOLARS/Jelgava
01.12.19
Kiili SH
BIGBANK Tartu
30
VK BIOLARS/Jelgava
30.11.19
Tartu Ülikooli SH
TalTech
31
RTU/Robežsardze
30.11.19
Kiili SH
OC Limbaži/MSĢ
03
SK Jēkabpils Lūši
28.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
13
SAAREMAA VK
24.11.19
Tartu Ülikooli SH
SK Jēkabpils Lūši
31
PÄRNU VK
24.11.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
23
SELVER Tallinn
23.11.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
23
RTU/Robežsardze
23.11.19
Zemgale Olympic Center
OC Limbaži/MSĢ
03
PÄRNU VK
20.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
OC Limbaži/MSĢ
13
SELVER Tallinn
13.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
VK BIOLARS/Jelgava
10.11.19
Kuressaare SH
SK Jēkabpils Lūši
23
BIGBANK Tartu
10.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
TalTech
10.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
30
TalTech
09.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
BIGBANK Tartu
09.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
RTU/Robežsardze
09.11.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
32
SELVER Tallinn
07.11.19
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
31
SELVER Tallinn
03.11.19
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SK Jēkabpils Lūši
03.11.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
13
SK Jēkabpils Lūši
02.11.19
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
23
OC Limbaži/MSĢ
02.11.19
Jelgava Sport hall
TalTech
32
PÄRNU VK
02.11.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
31.10.19
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
03
RTU/Robežsardze
30.10.19
Limbaži 3.Sec.school SH
TalTech
13
SELVER Tallinn
30.10.19
TalTech SH
SELVER Tallinn
32
VK BIOLARS/Jelgava
20.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
32
RTU/Robežsardze
20.10.19
Pärnu SH
SELVER Tallinn
03
RTU/Robežsardze
19.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
31
VK BIOLARS/Jelgava
19.10.19
Pärnu SH
SK Jēkabpils Lūši
32
SAAREMAA VK
19.10.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
23
SAAREMAA VK
18.10.19
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
32
TalTech
17.10.19
Tartu Ülikooli SH
RTU/Robežsardze
03
BIGBANK Tartu
13.10.19
Mežaparks SH
VK BIOLARS/Jelgava
32
TalTech
13.10.19
Zemgale Olympic Center
PÄRNU VK
03
SAAREMAA VK
13.10.19
Pärnu SH
RTU/Robežsardze
23
TalTech
12.10.19
Mežaparks SH
SK Jēkabpils Lūši
31
OC Limbaži/MSĢ
12.10.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
13
BIGBANK Tartu
12.10.19
Zemgale Olympic Center
SAAREMAA VK
32
SELVER Tallinn
10.10.19
Kuressaare SH
SELVER Tallinn
30
OC Limbaži/MSĢ
06.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
23
SK Jēkabpils Lūši
06.10.19
Pärnu SH
RTU/Robežsardze
13
VK BIOLARS/Jelgava
05.10.19
Riga VS SH
SELVER Tallinn
32
SK Jēkabpils Lūši
05.10.19
Audentese SH
SAAREMAA VK
32
BIGBANK Tartu
05.10.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
31
OC Limbaži/MSĢ
03.10.19
Pärnu SH
TalTech
13
SAAREMAA VK
02.10.19
TalTech SH