Tulemused

Hooaeg 2019/2020

Mängud Geimid Punktid
Klubi Punktid Mängitud Võite Kaotusi Võite Kaotusi Võite Kaotusi Geimide suhe Punktide suhe
1
BIGBANK Tartu
29
12 10 2 33 14 1086 958 2.36 1.134
2
SAAREMAA VK
28
11 10 1 32 11 998 813 2.91 1.228
3
SK Jēkabpils Lūši
25
11 8 3 30 16 1040 977 1.88 1.064
4
SELVER Tallinn
17
10 6 4 23 20 952 906 1.15 1.051
5
PÄRNU VK
15
11 5 6 20 24 937 981 0.83 0.955
6
TalTech
12
11 4 7 19 26 958 1024 0.73 0.936
7
VK BIOLARS/Jelgava
11
11 3 8 17 27 896 1001 0.63 0.895
8
RTU/Robežsardze
10
11 3 8 17 26 940 1000 0.65 0.940
9
OC Limbaži/MSĢ
3
12 1 11 8 35 867 1014 0.23 0.855

Toimunud mängude tulemused

SAAREMAA VK
30
OC Limbaži/MSĢ
04.12.19
Kuressaare SH
TalTech
13
BIGBANK Tartu
04.12.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
31
RTU/Robežsardze
01.12.19
Tartu Ülikooli SH
SAAREMAA VK
30
PÄRNU VK
01.12.19
Kuressaare SH
TalTech
03
VK BIOLARS/Jelgava
01.12.19
Kiili SH
BIGBANK Tartu
30
VK BIOLARS/Jelgava
30.11.19
Tartu Ülikooli SH
TalTech
31
RTU/Robežsardze
30.11.19
Kiili SH
OC Limbaži/MSĢ
03
SK Jēkabpils Lūši
28.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
13
SAAREMAA VK
24.11.19
Tartu Ülikooli SH
SK Jēkabpils Lūši
31
PÄRNU VK
24.11.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
23
SELVER Tallinn
23.11.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
23
RTU/Robežsardze
23.11.19
Zemgale Olympic Center
OC Limbaži/MSĢ
03
PÄRNU VK
20.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
OC Limbaži/MSĢ
13
SELVER Tallinn
13.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
VK BIOLARS/Jelgava
10.11.19
Kuressaare SH
SK Jēkabpils Lūši
23
BIGBANK Tartu
10.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
TalTech
10.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
30
TalTech
09.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
BIGBANK Tartu
09.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
RTU/Robežsardze
09.11.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
32
SELVER Tallinn
07.11.19
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
31
SELVER Tallinn
03.11.19
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SK Jēkabpils Lūši
03.11.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
13
SK Jēkabpils Lūši
02.11.19
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
23
OC Limbaži/MSĢ
02.11.19
Jelgava Sport hall
TalTech
32
PÄRNU VK
02.11.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
31.10.19
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
03
RTU/Robežsardze
30.10.19
Limbaži 3.Sec.school SH
TalTech
13
SELVER Tallinn
30.10.19
TalTech SH
SELVER Tallinn
32
VK BIOLARS/Jelgava
20.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
32
RTU/Robežsardze
20.10.19
Pärnu SH
SELVER Tallinn
03
RTU/Robežsardze
19.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
31
VK BIOLARS/Jelgava
19.10.19
Pärnu SH
SK Jēkabpils Lūši
32
SAAREMAA VK
19.10.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
23
SAAREMAA VK
18.10.19
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
32
TalTech
17.10.19
Tartu Ülikooli SH
RTU/Robežsardze
03
BIGBANK Tartu
13.10.19
Mežaparks SH
VK BIOLARS/Jelgava
32
TalTech
13.10.19
Zemgale Olympic Center
PÄRNU VK
03
SAAREMAA VK
13.10.19
Pärnu SH
RTU/Robežsardze
23
TalTech
12.10.19
Mežaparks SH
SK Jēkabpils Lūši
31
OC Limbaži/MSĢ
12.10.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
13
BIGBANK Tartu
12.10.19
Zemgale Olympic Center
SAAREMAA VK
32
SELVER Tallinn
10.10.19
Kuressaare SH
SELVER Tallinn
30
OC Limbaži/MSĢ
06.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
23
SK Jēkabpils Lūši
06.10.19
Pärnu SH
RTU/Robežsardze
13
VK BIOLARS/Jelgava
05.10.19
Riga VS SH
SELVER Tallinn
32
SK Jēkabpils Lūši
05.10.19
Audentese SH
SAAREMAA VK
32
BIGBANK Tartu
05.10.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
31
OC Limbaži/MSĢ
03.10.19
Pärnu SH
TalTech
13
SAAREMAA VK
02.10.19
TalTech SH