Tulemused

Hooaeg 2019/2020

Mängud Geimid Punktid
Klubi Punktid Mängitud Võite Kaotusi Võite Kaotusi Võite Kaotusi Geimide suhe Punktide suhe
1
SAAREMAA VK
62
24 22 2 69 19 2082 1676 3.63 1.242
2
BIGBANK Tartu
61
24 21 3 66 20 2011 1693 3.30 1.188
3
SELVER Tallinn
49
24 16 8 57 38 2140 2017 1.50 1.061
4
SK Jēkabpils Lūši
42
24 13 11 55 44 2177 2155 1.25 1.010
5
PÄRNU VK
36
24 12 12 46 46 2005 2037 1.00 0.984
6
RTU/Robežsardze
26
24 9 15 39 55 2019 2111 0.71 0.956
7
TalTech
20
24 7 17 30 58 1863 2051 0.52 0.908
8
VK BIOLARS/Jelgava
17
24 5 19 29 64 1845 2129 0.45 0.867
9
OC Limbaži/MSĢ
11
24 3 21 20 67 1743 2016 0.30 0.865

Toimunud mängude tulemused

SK Jēkabpils Lūši
13
BIGBANK Tartu
23.02.20
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
30
TalTech
23.02.20
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
RTU/Robežsardze
23.02.20
Kuressaare SH
SK Jēkabpils Lūši
23
TalTech
22.02.20
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
BIGBANK Tartu
22.02.20
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
VK BIOLARS/Jelgava
22.02.20
Kuressaare SH
PÄRNU VK
13
SELVER Tallinn
22.02.20
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
30
SELVER Tallinn
19.02.20
Tartu Ülikooli SH
TalTech
03
PÄRNU VK
16.02.20
TalTech SH
RTU/Robežsardze
32
VK BIOLARS/Jelgava
16.02.20
Elektrum Sports Cente
RTU/Robežsardze
31
SK Jēkabpils Lūši
15.02.20
Riga VS SH
SELVER Tallinn
30
TalTech
12.02.20
Audentese SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SK Jēkabpils Lūši
09.02.20
Zemgale Olympic Center
VK BIOLARS/Jelgava
32
OC Limbaži/MSĢ
08.02.20
Zemgale Olympic Center
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
06.02.20
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
23
RTU/Robežsardze
05.02.20
Limbaži 3.Sec.school SH
SELVER Tallinn
30
VK BIOLARS/Jelgava
02.02.20
Audentese SH
PÄRNU VK
30
RTU/Robežsardze
02.02.20
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
30
TalTech
02.02.20
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
31
RTU/Robežsardze
01.02.20
Audentese SH
PÄRNU VK
31
VK BIOLARS/Jelgava
01.02.20
Pärnu SH
SK Jēkabpils Lūši
13
SAAREMAA VK
01.02.20
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
SAAREMAA VK
31.01.20
Sigulda SC
RTU/Robežsardze
03
BIGBANK Tartu
26.01.20
Mālpils SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
TalTech
26.01.20
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
30
TalTech
25.01.20
Rīga 49 School SC
SK Jēkabpils Lūši
30
OC Limbaži/MSĢ
25.01.20
Jēkabpils Sporta nams
SAAREMAA VK
30
SELVER Tallinn
25.01.20
Kuressaare SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
BIGBANK Tartu
25.01.20
Zemgale Olympic Center
PÄRNU VK
23
SAAREMAA VK
23.01.20
Pärnu SH
SAAREMAA VK
30
BIGBANK Tartu
19.01.20
Kuressaare SH
PÄRNU VK
32
SK Jēkabpils Lūši
19.01.20
Pärnu SH
SELVER Tallinn
31
SK Jēkabpils Lūši
18.01.20
Audentese SH
PÄRNU VK
30
OC Limbaži/MSĢ
16.01.20
Pärnu SH
TalTech
03
SAAREMAA VK
15.01.20
TalTech SH
SELVER Tallinn
30
OC Limbaži/MSĢ
15.01.20
Audentese SH
SAAREMAA VK
30
TalTech
06.02.20
Kuressaare SH
RTU/Robežsardze
03
SAAREMAA VK
12.01.20
Riga VS SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SAAREMAA VK
11.01.20
Zemgale Olympic Center
TalTech
30
OC Limbaži/MSĢ
10.01.20
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
OC Limbaži/MSĢ
09.01.20
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
31
SAAREMAA VK
08.01.20
Audentese SH
OC Limbaži/MSĢ
32
VK BIOLARS/Jelgava
05.01.20
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
32
RTU/Robežsardze
05.01.20
Jēkabpils Sporta nams
RTU/Robežsardze
32
OC Limbaži/MSĢ
04.01.20
Lejaskurzeme SC
SK Jēkabpils Lūši
31
VK BIOLARS/Jelgava
04.01.20
Jēkabpils Sporta nams
PÄRNU VK
03
BIGBANK Tartu
04.01.20
Pärnu SH
TalTech
03
SELVER Tallinn
04.01.20
TalTech SH
PÄRNU VK
31
TalTech
03.01.20
Pärnu SH
SELVER Tallinn
31
PÄRNU VK
22.12.19
Audentese SH
TalTech
13
SK Jēkabpils Lūši
15.12.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
SK Jēkabpils Lūši
14.12.19
Tartu Ülikooli SH
SELVER Tallinn
23
BIGBANK Tartu
13.12.19
Audentese SH
VK BIOLARS/Jelgava
32
SELVER Tallinn
08.12.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
31
PÄRNU VK
08.12.19
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
03
PÄRNU VK
07.12.19
Jelgava Sport hall
RTU/Robežsardze
13
SELVER Tallinn
07.12.19
Rīga 49 School SC
SAAREMAA VK
32
SK Jēkabpils Lūši
07.12.19
Kuressaare SH
SAAREMAA VK
30
OC Limbaži/MSĢ
04.12.19
Kuressaare SH
TalTech
13
BIGBANK Tartu
04.12.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
31
RTU/Robežsardze
01.12.19
Tartu Ülikooli SH
SAAREMAA VK
30
PÄRNU VK
01.12.19
Kuressaare SH
TalTech
03
VK BIOLARS/Jelgava
01.12.19
Kiili SH
BIGBANK Tartu
30
VK BIOLARS/Jelgava
30.11.19
Tartu Ülikooli SH
TalTech
31
RTU/Robežsardze
30.11.19
Kiili SH
OC Limbaži/MSĢ
03
SK Jēkabpils Lūši
28.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
13
SAAREMAA VK
24.11.19
Tartu Ülikooli SH
SK Jēkabpils Lūši
31
PÄRNU VK
24.11.19
Jēkabpils Sporta nams
SK Jēkabpils Lūši
23
SELVER Tallinn
23.11.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
23
RTU/Robežsardze
23.11.19
Zemgale Olympic Center
OC Limbaži/MSĢ
03
PÄRNU VK
20.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
OC Limbaži/MSĢ
13
SELVER Tallinn
13.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
VK BIOLARS/Jelgava
10.11.19
Kuressaare SH
SK Jēkabpils Lūši
23
BIGBANK Tartu
10.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
TalTech
10.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SK Jēkabpils Lūši
30
TalTech
09.11.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
03
BIGBANK Tartu
09.11.19
Limbaži 3.Sec.school SH
SAAREMAA VK
30
RTU/Robežsardze
09.11.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
32
SELVER Tallinn
07.11.19
Pärnu SH
BIGBANK Tartu
31
SELVER Tallinn
03.11.19
Tartu Ülikooli SH
VK BIOLARS/Jelgava
03
SK Jēkabpils Lūši
03.11.19
Zemgale Olympic Center
RTU/Robežsardze
13
SK Jēkabpils Lūši
02.11.19
Rīga 49 School SC
VK BIOLARS/Jelgava
23
OC Limbaži/MSĢ
02.11.19
Jelgava Sport hall
TalTech
32
PÄRNU VK
02.11.19
TalTech SH
BIGBANK Tartu
30
PÄRNU VK
31.10.19
Tartu Ülikooli SH
OC Limbaži/MSĢ
03
RTU/Robežsardze
30.10.19
Limbaži 3.Sec.school SH
TalTech
13
SELVER Tallinn
30.10.19
TalTech SH
SELVER Tallinn
32
VK BIOLARS/Jelgava
20.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
32
RTU/Robežsardze
20.10.19
Pärnu SH
SELVER Tallinn
03
RTU/Robežsardze
19.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
31
VK BIOLARS/Jelgava
19.10.19
Pärnu SH
SK Jēkabpils Lūši
32
SAAREMAA VK
19.10.19
Jēkabpils Sporta nams
OC Limbaži/MSĢ
23
SAAREMAA VK
18.10.19
Limbaži 3.Sec.school SH
BIGBANK Tartu
32
TalTech
17.10.19
Tartu Ülikooli SH
RTU/Robežsardze
03
BIGBANK Tartu
13.10.19
Mežaparks SH
VK BIOLARS/Jelgava
32
TalTech
13.10.19
Zemgale Olympic Center
PÄRNU VK
03
SAAREMAA VK
13.10.19
Pärnu SH
RTU/Robežsardze
23
TalTech
12.10.19
Mežaparks SH
SK Jēkabpils Lūši
31
OC Limbaži/MSĢ
12.10.19
Jēkabpils Sporta nams
VK BIOLARS/Jelgava
13
BIGBANK Tartu
12.10.19
Zemgale Olympic Center
SAAREMAA VK
32
SELVER Tallinn
10.10.19
Kuressaare SH
SELVER Tallinn
30
OC Limbaži/MSĢ
06.10.19
Audentese SH
PÄRNU VK
23
SK Jēkabpils Lūši
06.10.19
Pärnu SH
RTU/Robežsardze
13
VK BIOLARS/Jelgava
05.10.19
Riga VS SH
SELVER Tallinn
32
SK Jēkabpils Lūši
05.10.19
Audentese SH
SAAREMAA VK
32
BIGBANK Tartu
05.10.19
Kuressaare SH
PÄRNU VK
31
OC Limbaži/MSĢ
03.10.19
Pärnu SH
TalTech
13
SAAREMAA VK
02.10.19
TalTech SH